Scroll to top
Genel Müdürlük
Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sk. No:21
Seba Office Boulevard A Blok
K:5 Daire:38 Sarıyer / İstanbul
Almanya Ofisi
Dynamostraße 13, 68165 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 877 54977

Üretim ve Kalite Politikamız

Üretim ve Kalite Politikamız

Goldtex’in DNA’sında bulunan yenilik, kalite ve özgünlük, kurumumuzun tüm çalışma politikalarına da sirayet etmiştir. Üretim ve kalite politikamızın özünde yine mükemmellik arayışımız yer alır. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, arzu ettikleri kalitede ve zamanda, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürünler ürettirmeyi ve pazara sunmayı hedefleriz. Bu nedenle, ileri düzey teknolojilerin kullanımı, titiz tedarikçi seçimi, kaliteli malzeme kullanımı, uluslararası standartlara uygun alt yapı Goldtex’in olmazsa olmazlarıdır. Ölçümlenebilir ve sürekli gelişime açık olma anlayışıyla üretir, bulunduğumuz sektörü yüceltmek bilinciyle çalışırız. Ülkemizin dünya pazarında tekstil sektöründe söz sahibi olmasını destekleyici üretim çözümleri sunmak, kalitelimizle adımızdan söz ettirmek, müşterilerimiz için akıllı alışverişin adresi olabilmek var oluş amacımızdır.

Sürdürülebilirlik

Yaşanabilir bir gelecek arzusuyla çalışan Goldtex için sürdürülebilirlik, yenileyici ve yapıcı bir anlam ifade etmektedir. Bu doğrultuda Ar-Ge ve Ür-Ge ekipleri tarafından geliştirilecek inovatif ürünler büyük değer taşımaktadır. Üretimden tasarıma, lojistikten pazarlamaya kadar her alanda kaynakların bilinçli ve verimli kullanımı adına eğitimler verilir. Goldtex ürün ve hizmetlerinin çevre dostu bir yaşam döngüsünün parçası olması için eğitimler verilir. Öncelikli olarak satınalma ekipleri ve kilit tedarikçiler sürdürülebilirlik ilklerine uygun hareket etmeye zorlanır, yönlendirilir ve gerektiğinde yatırım yapılır, gelişimi sağlanır. Goldtex, müşterilerinin de bu konuda farkındalığını artırmaya çalışır ve sürdürülebilir malzemelerin kullanımını teşvik eder.

İNSAN KAYNAKLARI

Güncel İş İlanları

Açık Pozisyonlar butonunu kullanarak şirketimizin güncel pozisyonlarından haberdar olabilir, iş ilanlarımıza başvuru yapabilir ya da kendi özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuruda bulunabilirsiniz.