Scroll to top
Genel Müdürlük
Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sk. No:21
Seba Office Boulevard A Blok
K:5 Daire:38 Sarıyer / İstanbul
Almanya Ofisi
Dynamostraße 13, 68165 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 877 54977

Temel Değerlerimiz

En büyük moda perakendecilerinden biri olma amacıyla yola çıkan Goldtex’e göre sürdürülebilir başarı; tasarım, üretim, perakende satış ağı ve müşteri memnuniyeti alanlarında mükemmeliyetçi olmakla sağlanabilir.

-Sürekli mükemmellik arayışı: Tüm birimlerimizle, müşterilerimizin, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin ihtiyaçlarını hızlıca tespit eder, beklentilerini karşılamada mükemmeliyetçi bir yaklaşım içerisinde oluruz.

-Etik duruşumuz: Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız. Dürüstlüğe, açık iletişime ve adaletli yönetime büyük önem veririz.

-Sosyal sorumluluğumuz: En büyük sermayemiz olan ülkemiz ve ekonomisine katma değer sağlamak, sorumluluk duygumuzun temelini oluşturur. İnsana ve doğaya değer veren bir yaklaşımla üretir, ülkemizin ve dünyamızın daha iyi bir geleceğe kavuşması için çalışırız. Sosyal sorumluluk bilinciyle kararlar alır, sürdürülebilirlik ilkelerine uygun hareket ederiz.

İNSAN KAYNAKLARI

Güncel İş İlanları

Açık Pozisyonlar butonunu kullanarak şirketimizin güncel pozisyonlarından haberdar olabilir, iş ilanlarımıza başvuru yapabilir ya da kendi özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuruda bulunabilirsiniz.