Scroll to top
Genel Müdürlük
Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sk. No:21
Seba Office Boulevard A Blok
K:5 Daire:38 Sarıyer / İstanbul
Almanya Ofisi
Dynamostraße 13, 68165 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 877 54977

Markalarımız

www.bbecker.com

Boris Becker

Efsane tenisçi Boris Becker’in adını alan koleksiyon, sportif yaşamın özgür hareket edebilme arzusundan, tenis sporunun sofistike duruşundan ilham alıyor. Birinci sınıf kumaşların, özel kesimlerin, zengin renklerin ve yumuşak detayların hakim olduğu Boris Becker koleksiyonu, 25-45 yaş arası şehirli erkekleri hedef alıyor. Kendine güvenen ve özen gösteren, zarif seçimleri olan, idealist şehirli erkek için özel bir stil deneyimi vadediyor. Klasik ve gündelik giyim formlarını dünya trendleri ile birleştiren tarzıyla, konforundan ve kalitesinden asla ödün vermeyen Boris Becker, birbiriyle uyum içinde parçalardan oluşan zengin bir koleksiyona sahip. Dikkat çeken rahat stiliyle günün her anına ve her mekana dâhil olmak isteyen erkekler için tasarlanmış olan koleksiyon, ustaca kurgulanmış kombinler, şık ve kaliteli parçalardan oluşuyor.

www.jmeeks.com

Jeremy Meeks

Dünyaca ünlü top model Jeremy Meeks’ten adını alan koleksiyon çarpıcı detaylarla süslenmiş, göz alıcı bir stile sahip. Özgün bir tarzı sahiplenmiş, sıra dışı giyinmeyi ve dikkat çekmeyi seven, asi ruhlu erkekler için hazırlanmış gösterişli bir koleksiyon. İhtişamlı tasarımların mükemmel kaliteyle desteklendiği Jeremy Meeks, cesaret gerektiren özgün parçalardan oluşuyor. Sıradışı ve olağan üstü seçimleriyle hayatı limitsiz yaşayanların tercih edeceği marka, sınırlı sayıda üretilen kapsül kombinlerden ve tekil parçalardan oluşuyor. Metalik renkler, zımbalar, koyu renkler, keskin hatlar, asimetrik kesimler, zengin nakışlar ve zincirler bu koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Jeremy Meeks, şıklığın ötesinde fütüristik bir moda yaklaşımının temsilcisi.

www.jimmysanders.com

Jimmy Sanders

Jimmy Sanders, doğal zerafeti simgeleyen rahat parçalardan oluşuyor. Modern, şehirli, kozmopolit bir hayat tarzını sunan yansıtan koleksiyonun en önemli parçalarını, polo t-shirt ve gömlekler, hoodiler, esnek kesim pantolonlar oluşturuyor. Konfor ve kalitenin birleştiği marka, ulaşılabilir lüksü temsil ediyor.

www.audencavill.com

Auden Cavill

Polo sporundan ilham alan Auden Cavill koleksiyonu, harekete özgürlük tanıyan rahat parçalardan oluşuyor. Her zamana ve her mekana uygun kombinlerin yer aldığı kreasyon, spor ruhundan gelen centilmen tarzı ve mütevazı şık görünümü sahipleniyor. Koleksiyon ağırlıklı olarak chino pantolonlar, kapüşonlular, polo renklerinin hakim olduğu gömlekler ve sweatshirtlerden oluşuyor. Sokak tarzını ve gündelik giyimi harmanlayan Auden Cavill, konforuna düşkün kentli kadınları ve erkekleri hedefliyor.