Scroll to top
Genel Müdürlük
Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sk. No:21
Seba Office Boulevard A Blok
K:5 Daire:38 Sarıyer / İstanbul
Almanya Ofisi
Dynamostraße 13, 68165 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 877 54977

İnsan Kaynakları

Goldtex faaliyet gösterdiği her ülkede, misyon, vizyon ve temel değerlerine göre belirlediği insan kaynakları politikasını uygular. Goldtex İnsan Kaynakları politikasına göre, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarının esasını oluşturmaktadır. Çalışanlarımız, sürekli mükemmellik arayışımızda işimizin tam kalbinde yer alır. İşte bu yüzden biz, değerlerimizi paylaşan, alanında en yetkin kişilerle çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını hedefleriz. Bu amaçla;

İnsan kaynakları Politikalarımız

01.

Çalışanlarımızın motivasyonunu
yüksek tutmaya çalışırız

03.

Şeffaflığa inanır, her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına olanak sağlarız

02.

Verimli, rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaya çalışırız

04.

Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yaparız

Kariyer Fırsatları

İnsan Kaynakları ekibimiz kendilerine ulaşan özgeçmişleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra açık pozisyonlarımızdaki iş tanımları ile uyumlu başvuru sahipleriyle iletişime geçmektedir. Her pozisyonun seçiminde, adaya insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticilerimizle görüşme fırsatı sunulmaktadır. Yapılan mülakatların ardından değerlendirme sonucu adaya iletilir ve işe alım süreci başlar. Aşağıdaki butonları kullanarak şirketimizin güncel açık pozisyonlarından haberdar olabilir, iş ilanlarımıza başvuru yapabilir ya da kendi özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuruda bulunabilirsiniz.

İnsan kaynakları

Güncel İş İlanları

Açık Pozisyonlar butonunu kullanarak şirketimizin güncel pozisyonlarından haberdar olabilir, iş ilanlarımıza başvuru yapabilir ya da kendi özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuruda bulunabilirsiniz.