Scroll to top
Genel Müdürlük
Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sk. No:21
Seba Office Boulevard A Blok
K:5 Daire:38 Sarıyer / İstanbul
Almanya Ofisi
Dynamostraße 13, 68165 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 877 54977

Hakkımızda

Sürdürülebilir Başarı

Tasarım, üretim, satış ağı ve müşteri memnuniyeti.

Goldtex’in kuruluşundaki temel gaye; Türkiye’nin tekstil sektöründeki işçilik, hammadde, üretim, tedarik, lojistik ve tasarım alanlarındaki gücünü tüm dünyaya duyurmak, ihracat potansiyelini artırmak, global ligde markalaşmak ve böylelikle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Bu amaçla yola çıkan Goldtex, Almanya merkezli Fashion Concept GmbH ile yaptığı iş birliği sayesinde hızla dünyaya kapılarını açmış, kısa sürede dünyaca ünlü birçok markayı bünyesine katmayı başarmıştır. İlk olarak Jimmy Sanders ve Auden Cavill markalarına hayat veren Goldtex, daha sonra dünyaca ünlü top model Jeremy Meeks  isimlerinin kullanım haklarını almış ve moda dünyasına kazandırmıştır.

Bu iki ünlü isimle yapılan uluslararası iş birliği sayesinde tekstil sektörüne farklı bir eko sistem ve son derece yenilikçi bir yatırım modeli kazandıran Goldtex bugün, Almanya başta olmak üzere dünyanın her yerine satış yapma yeteneğine sahip, çok markalı kurumsal bir yapı haline gelmiştir. Bugün, ABD, Uzak Doğu, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerini kapsayan 40 ülkeye e-ihracat gerçekleştirilmektedir.

40'ın üzerinde ülkeye e-ihracat yapmaktayız.

Tüm dünyada güçlü bir satış ağı alt yapısına sahibiz.

Dünya ikonlarının kendine has stillerini modaya uyarlayarak markalaştırmayı profesyonel bir iş yapış şekli olarak sahiplenen Goldtex, isim haklarını alacağı kişilerle birlikte dünya kamuoyunda ses getirecek yeni markaları bünyesine katmayı hedeflemektedir.

Dünya moda arenasında iddialı ve başarılı işlere imza atan Goldtex, uluslararası fuarlarda kurduğu görkemli stantlar ve sunduğu güçlü koleksiyonlarla otoritelerin dikkatini çekmiş, bir Türk firması olarak dünya basınında adından söz ettirerek kısa sürede büyük ün kazanmıştır. En büyük moda perakendecilerinden biri olma amacıyla yola çıkan Goldtex’e göre sürdürülebilir başarı; tasarım, üretim, perakende satış ağı ve müşteri memnuniyeti alanlarında mükemmeliyetçi olmakla sağlanabilir. Goldtex’in sürekli mükemmellik arayışı; tasarladığı, ürettiği ve pazarladığı tüm markalara ve iş süreçlerine yansımaktadır. Goldtex dünyasına katılan her markanın DNA’sında yenilik, kalite ve özgünlük bulunur.

Bu DNA’yı kurgulayan, en güncel stil önerilerini ve dünya moda trendlerini büyük bir titizlikle sentezleyen ve özgün koleksiyonlara hayat veren Goldtex’in genç, yetenekli ve konusunda uzman Ar-Ge ve Ür-Ge ekipleridir. Türk ve yabancı profesyonel tasarımcılar tarafından geliştirilen binlerce model, son teknolojinin kullanıldığı modern üretim tesislerinde iç ve dış piyasaların farklı tercih ve beğenilerine göre üretilmektedir.

Goldtex markalarının Türkiye’de ve tüm dünyada takipçileri ile buluşması için mağazalar ve online platformlardan oluşan büyük ve güçlü bir satış kanalı inşa edilmektedir. Yüzde 100 orijinal ürün garantisiyle Türkiye ve diğer dünya pazarlarında satışa sunulacak markaların, güvenli alışveriş ve sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla başta moda başkentleri olmak üzere dünyanın dört bir yanında açılacak mağazalar, tedarikçi ağı ve online satış kanalları aracılığıyla yaygınlaşması hedeflenmektedir.

Bünyesine kattığı markalarla her geçen gün daha da büyüyen Goldtex’in öncelikli hedefi, moda perakendesinin öncülüğünü yapan global oyuncular arasına girmektir.

İNSAN KAYNAKLARI

Güncel İş İlanları

Açık Pozisyonlar butonunu kullanarak şirketimizin güncel pozisyonlarından haberdar olabilir, iş ilanlarımıza başvuru yapabilir ya da kendi özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuruda bulunabilirsiniz.